Penziony v Žiar

Ubytování v Žiar v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Žiar. Většina penzionů v Žiar se od hotelů v Žiar liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Žiar.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Rekreacny dom Ziar 

Foto: Rekreacny dom Ziar
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Rekreačný dom Žiar se nachází pod vrcholy Vysokých Tater v Žiaru, 600 metrů od lyžařského areálu Dolinky. Dům nabízí zařízenou terasu, gril a zahradu s dětským hřištěm. Wi-Fi je zdarma.

Pokoje

Rekreační dům
14 osob135 - 135 EUR za noc

2. Bungalovy pri Hoteli Spojar 

Foto: Bungalovy pri Hoteli Spojar
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
76 %

Bungalovy pri Hoteli Spojar jsou obklopené lesy a nachází se v klidné části Tatranského národního parku, 15 minut autem od Liptovského Mikuláše. Nabízí zahradu s grilem a dětským hřištěm.

Pokoje

Bungalov typu Duplex
osob60 - 60 EUR za noc

3. Chatka Dolinky 

Foto: Chatka Dolinky
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Chatka Dolinky se nachází ve Žiaru, 30 metrů od lyžařského střediska Dolinky, a nabízí terasu s posezením, obývací pokoj s krbem a možnost půjčení jízdních kol. K dispozici je také neplacené soukromé parkoviště.

Pokoje

Bungalov
osob95 - 95 EUR za noc

4. Chata Dolinky 

Foto: Chata Dolinky
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Chata Dolinky se nachází v blízkosti lyžařského areálu Dolinky. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, venkovní terasou a obývacím pokojem s krbem.

Pokoje

Bungalov
11 osob118 - 118 EUR za noc

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: